PC služby

servis & www pre malé firmy a domácnosti

wwwOd veľkých informačných stránok cez web stránky firiem, web stránky pre kluby a športovcov. Internetové obchody (takzvané E-SHOPY). Ponúkame kreatívne web-stránky pre chovateľov zvierat, weby pre organizácie, mestá a obce. Vieme zabezpečiť prostredníctvom partnerov  hostingové služby, domény a odborný preklad vašich stránok do svetových jazykov. Vytvárame nové, modernizujeme zastarané. Ponúkame kvalitu, spoľahlivosť, skúsenosti a predovšetkým profesionálny prístup za rozumnú cenu!  Skúste to s nami!

V oblasti webu poskytujeme tieto služby:

- web stránka + webhosting + doména

Doména je základnou adresnou jednotkou na internete. Je to www adresa, ktorú píšete do webového prehliadača. Doména je textovým prekladom IP adresy.

Webhosting je diskový priestor na výkonnom počítači (na serveri) ktorý je nepretržite (nonstop, 24h denne) pripojený vysokou rýchlosťou (vysokou konektivitou) do siete internetu. Pokiaľ sa rozhodnete pre vlastnú doménu (www stránku), bude potrebné súbory Vašej www stránky niekde (fyzicky) umiestniť - práve k tomuto účelu slúži webhosting.

- optimalizácia SEO

(z ang. search engine optimization) je súbor techník na zlepšenie pozície, na ktorej sa optimalizovaná web stránka zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania v internetových vyhľadávačoch. SEO zahŕňa linkbuilding, linkbaiting, social media marketing, virtuálny marketing, on-line PR v kombinácii so sémantickým kódovaním webu.

- Správa existujúcich webstránok
- CMS redakčné systémy

sprava web stranky

Redakčný systém je nástroj pre tvorbu a správu internetových stránok. Často sa tiež môžeme stretnúť aj s označením publikačný systém, alebo Content Management System. Tento systém umožňuje užívateľom jednoducho publikovať na internetovej stránke nové informácie, či upravovať už existujúce stránky bez akýchkoľvek znalostí HTML kódovania.

- E-shop - internetový obchod
- formuláre, databázy a množstvo ďalšieho